УКРАЇНА

Уряд звільнив чиновницю Міграційної служби Пімахову

21 березня, 2018 13:12
УКРАЇНА/Уряд звільнив чиновницю Міграційної служби Пімахову
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України звільнив першу заступницю голови Державної міграційної служби Діну Пімахову.

Кабінет міністрів України звільнив першу заступницю голови Державної міграційної служби Діну Пімахову.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Пімахову звільнили за власним бажанням», — сказав він.

Кабмін призначив Пімахову першою заступницею міграційної служби у січні 2017 року.

29 листопада 2017-го у Держміграційній службі заявили про  затримання «агента» НАБУ Титункова під час спроби передачі хабара Діні Пімаховій. Чиновниця заперечувала вимагання хабара в агента НАБУ.  

За версією Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), Пімахова на посаді першого заступника голови ДМС, діючи за попередньою змовою з іншими невстановленими особами, розробила злочинну схему, яка полягає в отриманні за винагороди іноземцями й особами без громадянства посвідок на тимчасове та постійне проживання в Україні, а також незаконну видачу їм паспортів громадян України й паспортів для виїзду за кордон.

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

Керівники правоохоронних органів по різному трактують цей інцидент: в Бюро заявляють про зрив важливої антикорупційної операції, а в Генпрокуратурі вважають неприпустимим те, що детективи сплановано провокували чиновницю ДМС на отримання хабара.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ прослуховувала агента НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової. 

Пізніше НАБУ опублікувало запис переговорів у справі про корупцію в Міграційній службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За що затримали агента НАБУ під прикриттям.

Пов`язані новини