Кабінет міністрів не оголошував нового конкурсу на голову правління Нафтогазу. Про те, що цей конкурс обговорювали під час засідання уряду, повідомляли низка видань, посилаючись на депутата Олексія Гончаренка.

«Ми обмінялися репліками. Це питання не розглядалося на засіданні уряду. Цього питання в порядку денному не було, рішень щодо нього ми не приймали», — повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання уряду 19 лютого.

Він зазначив, що уряд має намір розглянути питання про конкурс на нового голову правління Нафтогазу найближчими тижнями, однак наразі це питання на розгляд Кабінету міністрів не виноситься.

Зазначимо, що контракт з чинним головою правління Нафтогазу Андрієм Коболєвим закінчується у березні 2020 року. Контракт до 2020 року з Коболєвим продовжили за часів уряду Володимира Гройсмана весною 2019 року.

Тоді Гройсман хотів припинити контракт з Коболєвим, адже Нафтогаз провалив план видобутку газу. Крім цього, для звільнення Коболєва уряд вніс зміни до статуту Нафтогазу, зменшивши роль наглядової ради компанії. Згодом ці зміни скасували.

Поділитись: