Кабінет міністрів України підтримав та направив до Верховної Ради законопроєкти про затвердження угод про уникнення подвійного оподаткування та боротьбу з ухиленням від оподаткування з 5-ма країнами, а також законопроєкт про ратифікацію положень закону США про податкові вимоги до іноземних рахунків.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Так, уряд вніс зміни до угод про ухилення від оподаткування з урядами Кіпру, Швейцарії, Туреччини, Великої Британії. Крім цього Кабмін схвалив укладання такої угоди з урядом Малайзії.

Водночас Кабмін ухвалив та направив на розгляд парламенту законопроєкт про ратифікацію положень закону США про вимоги до іноземних рахунків (FACA). Цей законопроєкт передбачає запровадження в Україні нових вимог щодо відкриття банківської інформації податковим органам. Цю інформацію Україна зможе надавати іншим країнам в обмін на подібну інформацію від них.

«Цей закон зобов'язує іноземні банки та інші фінансові установи надавати інформацію про клієнтів, фізичних та юридичних осіб, до податкової служби США - IRS. Йдеться про номери рахунків, обороти за рахунками і залишки на них», — пояснюють у Мінфіні.

Нові податкові угоди має ратифікувати Верховна Рада.

23 липня 2018 року Україна підписала багатосторонню конвенцію з ухилення від виведення коштів в офшори.

Поділитись: