Економіка / Гроші

Уряд пропонує збільшити статутний капітал Укроборонпрому на 2,8 мільярда гривень

Інтерфакс-Україна
Економіка/Гроші/Уряд пропонує збільшити статутний капітал Укроборонпрому на 2,8 мільярда гривень
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів України у проекті закону про державний бюджет на 2019 рік до другого читання пропонує передбачити 2,8 мільярда гривень на поповнення статутного капіталу Укроборонпрому.

Крім цього, Кабмін пропонує збільшити видатки на Міністерство оборони України, зокрема на забезпечення охорони складів боєприпасів та військових арсеналів — загалом на 534 мільйони гривень.

Крім цього Мінфін передбачив збільшення видатків на утримання центральних органів влади.

Зокрема, видатки на утримання Верховної Ради зросли з 1,67 мільярда гривень до 1,97 мільярда гривень.

На утримання господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабміну передбачено збільшення видатків на більш ніж 200 мільйонів гривень — до 1,83 мільярда гривень.

18 жовтня парламент схвалив проект закону про державний бюджет на 2019 рік у першому читанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

Раніше президент України заявляв, що не підпише закон про державний бюджет, якщо у ньому не врахують його правки щодо системи забезпечення субсидій.

Зазначимо, що закон України про державний бюджет розглядається Верховною Радою у трьох читаннях. Між першим та другим читаннями депутати можуть вносити до нього правки, водночас після ухвалення закону у другому читанні депутати не можуть вносити до нього правок.

Зазначимо, що відповідно до законопроекту про державний бюджет, на виплату субсидій наступного року передбачено 55 мільярдів гривень. За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви цих коштів достатньо для виплати субсидій населенню протягом наступного року.

Раніше у Мінсоцполітики повідомляли, що ті сім’ї, які подадуть документи про оформлення субсидії у листопаді-грудні, призначать субсидію від початку опалювального сезону.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів України удосконалив порядок нарахування субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Так, відтепер субсидію будуть отримувати ті, хто має борги по ЄСВ з вини роботодавця.

Також повідомлялось, що тарифи на опалення мають зрости на 16% починаючи з 1 грудня.

Пов`язані новини