Сьогодні, 8 серпня, Кабінет міністрів проведе позачергове засідання у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо коронавірусу. В Україні четвертий день поспіль фіксують рекордну кількість інфікувань.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Так, урядовці говоритимуть про погіршення ситуації з епідемією в різних регіонах країни.

Окремо піднімуть питання епідемічної ситуації в тимчасово окупованому Криму, де, на думку представників Кабміну, може відбуватися заниження реальних показників захворюваності на COVID-19.

Як розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль, з 8 серпня уряд переходить на надзвичайний режим роботи: декілька разів на тиждень будуть проводитись засідання комісії ТЕБ та НС для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країн.

Українська влада заговорила про другу хвилю коронавірусу

В Україні за минулу добу, 7 серпня, коронавірусне захворювання підтвердили у рекордної кількості людей — 1 489. Важливо те, що рекордну кількість хворих в Україні фіксують вже чотири доби поспіль.

Станом на сьогодні в Україні з початку епідемії COVID-19 виявили у 78 261 людини, з них 43 055 пацієнти одужали та 1 852 — померли від ускладнень. 

Саме тому президент Володимир Зеленський заговорив про другу хвилю поширення коронавірусу й просить уряд цього не допустити. Серед конкретних вимог — доручив прем’єру невідкладно оцінити, чи готові лікарні надавати допомогу хворим.

Також наказав уряду повністю забезпечити медпрацівників засобами індивідуального захисту, посилити контроль за дотриманням карантину та переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і Севастополя.

Поділитись: