Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило та затвердило нові будівельні норми, якими зобов'язали готелі сортувати сміття.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Так, при будівництві або реконструкції готелів у них мають обов'язково передбачити системи роздільного сортування сміття.

«Ця корисна ініціатива сприятиме зменшенню шкідливого впливу на середовище та навчатиме культурі поводження із відходами. Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі як сміттєпроводи», — заявив Парцхаладзе.

Фото:

Мінрегіон

За його словами, нові норми також передбачають вимоги до пилоприбирання. Зокрема, вміст пилу у повітрі житлових приміщень готелів має складати не більше, ніж 0,15 міліграма на квадратний метр.

Нові норми набудуть чинності з 1 жовтня.

Раніше уряд зобов'язав готелі облаштовувати щонайменше 10% своїх місць для людей з інвалідністю. Також у Мінрегіоні пропонують дозволити розміщувати на дахах паркувальні майданчики та скасували обмеження по висоті стелі для залів у торговельних комплексах.

Поділитись: