Незаконно утримуваного в «ДНР» відомого українського вченого Ігоря Козловського перемістили з окупованого Донецька в  Микитівську виправну колонію № 87 у Горлівці.

Незаконно утримуваного в «ДНР» відомого українського вченого Ігоря Козловського перемістили з окупованого Донецька в  Микитівську виправну колонію № 87 у Горлівці.

Про це повідомив його племінник Денис Козловський, передає «Укрінформ».

«Нам стало відомо, що його перевели в Микитівську виправну колонію № 87, до місця виконання покарання», — сказав він.

Він також зазначив, що до цього професор перебував у місці попереднього тримання — в СІЗО у Донецьку.

Денис Козловський підкреслив, що умови утримання Ігоря Анатолійовича не відомі, але за попередньою інформацією, він перебуває наразі у карантині (медичне обстеження, санобробку очікування розподілу в камеру). 

Нагадаємо, під час  Мінських переговорів бойовики пообіцяли, що при узгодженні остаточних списків на обмін в них включити українського вченого Ігоря Козловського, якого утримують у Донецьку.

Нагадаємо, 3 травня в окупованому Донецьку так званий «військовий трибунал «ДНР» засудив Козловського на 2 роки і 8 місяців позбавлення волі.

Український релігієзнавець Ігор Козловський перебуває у полоні в бойовиків понад рік. Його затримали в січні 2016-го в Донецьку. Родичі говорять про проблеми зі здоров’ям 63-річного науковця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нет такого понятия, как единый Донбасс». Інтерв'ю Ігоря Козловського Громадському. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: