УКРАЇНА

Уже рік кримчан відправляють служити на територію Росії — кримськотатарський центр

19 липня, 2018 12:59
УКРАЇНА/Уже рік кримчан відправляють служити на територію Росії — кримськотатарський центр
Зберегти
Вигляд
З весняного призову 2017 року кримчани проходять військову службу не лише на території окупованого півострову, а й на території материкової Росії.

З весняного призову 2017 року кримчани проходять військову службу не лише на території окупованого півострову, а й на території материкової Росії.

Про це заявив менеджер з комунікацій Кримськотатарського ресурсного центру Ельвір Сагірман.

За словами Сагірмана, вже четвертий рік влада окупованого Криму продовжує активно призивати місцевих мешканців до служби в армії Російської Федерації. А з весняного призову 2017-го кримчан відправляють служити на територію материкової Росії.

Весною 2018-го окупаційна влада провела 7 за рахунком призовну капанію до лав армії Росії.

За словами так званого заступника ради міністрів Криму Ігоря Михайличенка, за весняний призов 2018 року вони планували призвати до армії 2 300 людей.

Також Сагірман повідомив, що після окупації півострова на його території активно проводять військові навчання та пропаганду військової служби.

У квітні 2017-го МЗС України вимагало від РФ скасувати військовий призов в анексованому Криму.

/Ольга Кириленко

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Зберегти