В Адміністрації президента Петра Порошенка підтвердили зустріч головного стратега його виборчої кампанії 2014 року (Ігора Гриніва, — ред.) із командою американського політтехнолога Пола Манафорта, якого нині в США судять за підозрою у фінансових злочинах.

В Адміністрації президента Петра Порошенка підтвердили зустріч головного стратега його виборчої кампанії 2014 року (Ігора Гриніва, — ред.) із командою американського політтехнолога Пола Манафорта, якого нині в США судять за підозрою у фінансових злочинах.

Про це «Радіо Свобода» 8 серпня повідомила представниця Адміністрації президента Дар’я Худякова.

Вона підтвердила, що така зустріч була. «Була зустріч, але не подальші відносини», — наголосила вона.

Більше подробиць Худякова надати відмовилася і заявила, що інформацію може надати народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів, який у 2014 році був заступником керівника виборчого штабу Порошенка.

Гринів у коментарі «Українській правді» повідомив, що у 2014 році дійсно зустрічався з американським політтехнологом Полом Манафортом з приводу співпраці.

«Манафорт пробував запропонувати свої послуги та свою стратегію для кампанії Порошенка. Я зустрічався з ним тоді (у 2014 році, — ред.) і вислухав його стратегію, але на цих трьох годинах розмова з ним закінчилася», — розповів він.

За словами Гриніва, Манафорт «дуже хотів співпрацювати з Порошенком та готувався до цього».

Нагадаємо, 7 серпня колишній партнер екс-голови передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта — Рік Гейтс — заявив, що Манафорт допомагав Петру Порошенкові під час президентської кампанії 2014 року. Про це Гейтс заявив на судовому засідання у справі Манафорта.

Головна редакторка української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґвдзе, яка також перебувала на засіданні, повідомила в ефірі Громадського, що Рік Ґейтс сказав, що «Манафорт асистував у 2014 році кандидату у президенти Петру Порошенку, але ця робота не була оплачена».

Завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко у коментарі Громадському заперечив, що Порошенко співпрацював з Манафортом під час виборчої кампанії 2014 року.

У публікації Громадського «Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя» повідомлялось, що Манафорт раніше намагався налагодити співпрацю із Петром Порошенком. Водночас в Адміністрації президента заявили, що з Манафортом не співпрацювали, хоча й отримували такі пропозиції.

Раніше Гейтс зізнавася, що допомагав Манафорту подавати неправдиві податкові декларації.

Також раніше бухгалтерка Манафорта зізналася у підробці його документів для зменшення податків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший суд над Манафортом: українські олігархи та розкішне життя

Поділитись: