В анексованих Армянську і Красноперекопську фахівці кримського Гідрометцентру зафіксували підвищений рівень забруднення повітря.

Про це йдеться у результатах моніторингу забруднення атмосферного повітря в Криму з 22 по 29 липня, опублікованих на сайті відомства, передає «Крим.Реалії».

Так, в Армянську і Красноперекопську, за даними спостережень, зафіксували підвищений рівень зважених речовин, оксиду вуглецю, хлористого водню та інших речовин.

Раніше з приходом літньої спеки жителі Армянська скаржилися на погане самопочуття і пов’язували це з погіршенням екологічної обстановки в місті.

Нагадаємо, на півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня 2018 стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ про викид повідомили лише 27 серпня. Вони також зазначили, що у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ. На початку вересня 2018 окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан»через неконтрольовані викиди. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей. Вже в жовтні 2018 року «Кримський титан» відновив роботу. Жителі Армянська і Красноперекопська повідомляли про рецидив екологічного лиха, але окупаційна влада Криму цю інформацію заперечувала.

Поділитись: