Війна / Крим

Окупаційна «влада» та «Мінприроди» Криму заперечують нові викиди в Армянську

ТАСС
Війна/Крим/Окупаційна «влада» та «Мінприроди» Криму заперечують нові викиди в Армянську
Зберегти
Вигляд
Так званий «голова Армянську» Ігор Нижник заперечує інформацію про нові хімічні викиди у повітрі із заводу «Кримський титан». Так зване «Міністерство екології та природних ресурсів» заявило, що не зафіксувало повторне перевищення шкідливих речовин у повітрі.

«Голова» Армянську повідомив, що завод «Кримський титан» не працює.

«Ніяких нових викидів не було, ми щодня отримуємо дані від Федеральної служби з нагляду у сфері прав споживачів, яка бере проби повітря. Хочу заявити, що всі показники в нормі, що перевищують гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин немає», — сказав Нижник.

Заступниця «міністра екології та природних ресурсів» Криму Наталія Сологуб запевняє, що концентрація шкідливих речовин у повітрі Армянська та Перекопі нижче норми.

«Вчора наша лабораторія там була, проводила відбір проб. В Армянську і в селі Перекоп показники навіть нижче норми були. Є межа виявлення, наприклад, там 0,03, а це навіть нижче цієї межі, тобто не виявлено вмісту хлористого водню в атмосферному повітрі», — заявила Сологуб кримському інформаційному агенству «Кримінформ».

11 жовтня мешканці Армянська почали скаржитися на нові хімічні викиди у повітря.

Режим надзвичайної ситуації в Армянську окупаційна влада скасувала 23 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

Нагадаємо, на півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ про викид повідомили лише 27 серпня. Вони також зазначили, що у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

На початку вересня окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викиди в Криму: МОЗ опублікувало поради для жителів регіонів у зоні ризику


Більше про:
# викиди
# Крим
Пов`язані новини