В день виборів президента України, 31 березня, біля кожної дільниці чергуватимуть два співробітника поліції і рятувальник, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як написав голова МВС у Facebook, в цілому безпеку забезпечуватимуть 135,4 тис. співробітників МВС, безпосередньо правопорядок на виборчих дільницях - 78 тис. поліцейських і рятувальників

«Тобто, біля кожної виборчої дільниці буде постійно чергувати 2 співробітника поліції і один рятувальник ", - написав глава МВС.

Так, за даними Авакова, маршрути 3246 патрульних екіпажів з 11400 поліцейськими переорієнтовані так, щоб прибути на виклик до виборчої дільниці максимально оперативно.

«По всій країні чергуватимуть вибухотехнічної підрозділи Нацполіції (147 груп, 223 людини) і ДСНС (71 група, 339 фахівців), включаючи кінологів і собак, і 107 радіохімічних розрахунку (325 осіб). На пожежних постах чергуватимуть 28,8 тис. співробітників ДСНС.

Безпека в пунктах пропуску додатково забезпечуватимуть 169 груп Держприкордонслужби (1700 осіб). 326 груп (1,3 тис. прикордонників) додатково залучаються на посилене патрулювання прикордонних районів», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, від початку передвиборної кампанії до правоохоронних органів надійшло понад 4 тисячі заяв про порушення, пов'язані з виборами. При цьому поліція зареєструвала лише 229 кримінальних проваджень у зв'язку з порушеннями.

Поділитись: