Служба безпеки провела обшуки у приміщеннях медичного центру Eurolab через приховування від державних органів інформації про позитивні результати тестів на коронавірус SARS-CoV-2.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Так, обшуки для встановлення усіх обставин правопорушення провели 1 квітня на підставі судової ухвали. За їх результатами вилучили необхідні для слідства документи та інформацію.

Найближчим часом ці документи опрацюють із залученням фахівців Міністерства охорони здоров’я, після чого ухвалять необхідні процесуальні рішення у цій справі.

«Ми і надалі будемо приділяти особливу увагу будь-яким порушенням закону, які пов’язані з розповсюдженням коронавірусу в Україні. Сьогодні це дійсно питання національної безпеки», — йдеться у повідомленні СБУ.

Досудове розслідування триває, проводять всі необхідні та передбачені чинним законодавством слідчі й розшукові дії.

Як повідомлялося 21 березня, Міністерство охорони здоров'я буде ініціювати відкликання ліцензій у лабораторій, у тому числі приватних, які не будуть звітувати про проведені дослідження на коронавірус.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 


У світу кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-19 зросла до 937 170 людей.

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 804 людини, з них 20 померли, а 13 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: