Ізраїльтянин повернув в музей викрадене ним 15 років тому старовинне ядро для балісти, бо злякався кінця світу через коронавірус і захотів очистити свою совість.

Як пише New York Post, грабіжник передав артефакт через посередника. Він приніс ядро, розміром з шар для боулінгу, в національний парк «Місто Давида». Ядро використовували близько 2 тисяч років тому у битвах між жителями Єрусалиму і римськими легіонерами.

За словами посередника, його знайомий викрав артефакт, коли був молодий. З того часу він одружився, має дітей, а ядро «давило на його серце».

«Під час прибирання він знову наткнувся на цей камінь і зрозумів, що прийшов час очистити свою совість. Через поширення коронавірусу він відчув, що кінець світу не за горами», — цитує посередника прес-служба парку. 

Раніше поліція міста Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта попросила злочинців не скоювати злочини на час пандемії коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Поділитись: