Світ

У Китаї знизять податки виробникам мікрочипів, які потрапили під митні обмеження США

30 березня, 2018 12:43
Світ/У Китаї знизять податки виробникам мікрочипів, які потрапили під митні обмеження США
Зберегти
Вигляд
В китайському уряді прийняли рішення про зниження податкових ставок для виробників мікрочипів після того, як продукція останніх потрапила під дію додаткових митних обмежень, запроваджених США.

В китайському уряді вирішили знизити податкові ставки для виробників мікрочипів після того, як ця продукція потрапила під дію додаткових митних обмежень, запроваджених США.

Про це повідомляє Reuters.

Мінфін Китаю частково чи повністю звільнить від податку на прибуток підприємств виробників мікросхем та інших виробів з напівпровідників на два або п’ять років.

Крім цього, в інформагенції зазначають, що такі податкові пільги пов’язані з намаганнями Китаю стати провідним експортером чипів та мікросхем до 2030 року.

Нові податкові правила набудуть чинності вже цього року.

Напівпровідники та мікро-електроніка — найдорожча стаття експорту Китаю. Наразі країна відчуває достатньо велику залежність від імпорту цих товарів.

Адміністрація Дональда Трампа запровадила додаткові митні обмеження на китайський імпорт в країну на загальну суму близько 50 млрд доларів. Пізніше, у відповідь на такі дії, в Китаї запровадили аналогічні тарифи на 3 млрд доларів американських товарів, що ввозяться в КНР.

Нагадаємо, що Трамп розпорядився запровадити додаткові тарифи на китайський імпорт до США на суму 50 мільярдів доларів.

Також Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набудуть чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Більше про:
# Мита США
# Китай
Пов`язані новини