Близько 200 людей прийшли на церемонію прощання з рятувальником Сергієм Шатохіним, який помер 7 грудня від отриманих під час гасіння пожежі в Одеському коледжі економіки травм.

Про це повідомив кореспондент hromadske.

«Сергій був дуже хорошою людиною, у колективі мав повагу. Триступеневою драбиною підіймався врятувати дівчину. Вона вилізла у вікно. Їй кричали: «Не стрибай, не стрибай! Підійматися до тебе чоловік рятувати тебе». Але дівчина у стані паніки стрибнула. Разом впали, разом загинули», — розповів заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій ДСНС Одещини Олександр Попович.

10 грудня рятувальника поховають у його рідному селі Градениці Одеської області.

Раніше глава Одеської ОДА Максим Куций повідомив, що загиблий рятувальник під час евакуації учнів коледжу він впав з великої висоти та отримав важкі травми, внаслідок яких помер.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

У поліції розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та умисний підпал.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile