Одеська поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, в якому загинула студентка та, за даними поліції, ще 29 людей постраждали.

Як передає кореспондент hromadske, про це на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив начальник Нацполіції Одеської області Олег Бех.

«Розглядаються дві версії займання — аварійна робота електрообладнання й навмисний підпал», — сказав він.

За його словами, пожежа почалася на 3 поверсі коледжу, у кабінеті №9. Бех зазначив, що будівлю звели 1914 року, в ній розташовано 19 різних установ, організацій, зокрема Інститут морської біології НАН України.

Голова поліції зазначив, що у приміщенні «Промінвестбанку» на вулиці Пушкінській організували діяльність пункту тимчасового розміщення постраждалих. Саме там опитали перших свідків. Загалом встигли опитати понад 40 осіб.

Наразі зниклими безвісти під час пожежі вважаються 14 людей, серед яких студенти, співробітники коледжу, директор Інституту біології південних морів НАН Борис Александров та його секретарка Галина Іванович.

«Зателефонувала його секретарка Іванович Галина і повідомила, що приміщення коледжу задимлено, він впав на підлогу, втратив свідомість, і вона просила про допомогу», — розповів Бех.

Він додав, що декілька зниклих під час пожежі телефонували родичам і говорили, що задихаються в диму.

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, вранці 4 грудня сталася пожежа, унаслідок якої загинула студентка. Ще 27 людей, серед яких 13 підлітків та 7 співробітників ДСНС, перебувають у лікарнях

Станом на ранок 5 грудня відкритого вогню не спостерігається, проводиться гасіння окремих осередків тління в будівлі. Причини загоряння наразі встановлюють.

Поділитись: