Зустріч президента України Володимира Зеленського (праворуч) з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою, Оман, 5 січня 2020 року
Фото:

Офіс президента

В Офісі президента Володимира Зеленського підтвердили, що його поїздка до Оману була неофіційним візитом.

Про це йдеться у відповіді ОП на запит народного депутата Володимира Ар’єва.

Так, у відповіді зазначається, що поїздка Зеленського не мала офіційного статусу, була приватною й оплатив її він за власні кошти.

Щодо проживання у 5-зірковому готелі та перельоту до Оману в ОП заявили: «Приватна подорож передбачає особисті витрати на неї, а вся інша запитувана інформація буде оприлюднена в декларації президента України».

Нагадаємо, на початку січня в ЗМІ з'явилась інформація, що Зеленський разом із дружиною поїхав на відпочинок в Оман. Однак в Офісі президента тоді заявили, що глава держави поїхав за власні кошти, але у нього там відбудуться важливі зустрічі.

Зокрема Зеленський обговорив торговельно-економічну співпрацю обох країн з оманським міністром.

Однак в ніч на 8 січня в Ірані впав пасажирський літак української компанії МАУ. Згодом стало відомо, що він був збитий.

Після падіння літака, зранку 8 січня, Зеленський оголосив, що терміново перериває поїздку в Оман і повертається в Київ. Однак нарада під головуванням президента, присвячена падінню літака, відбулась лише вночі 9 січня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile