У Світовій продовольчій програмі заявили, що через пандемію коронавірусу населення понад 30 країн світу може зіткнутися з наймасштабнішим голодом з часів Другої світової війни.

Про це повідомив голова Світової продовольчої програми, органу Організації об'єднаних націй, Девід Бізлі в інтерв’ю The Guardian.

Зокрема, Бізлі заявив, що через коронавірус у світі почався «ідеальний шторм», який може спричинити «голод біблійного масштабу».

«Ми не говоримо про те, що люди будуть йти спати голодними. Ми говоримо про надзвичайно складні умови, надзвичайну ситуацію — люди буквально йтимуть до голодної смерті. Якщо ми не дістанемо для цих людей їжі, то вони помруть», — заявив голова Продовольчої програми ООН.

Напередодні у Світовій продовольчій програмі повідомляли, що через коронавірус кількість людей, які страждають від голоду у 2020 році може подвоїтися та зрости до 265 мільйонів осіб.

Раніше провідні виробники харчових продуктів повідомляли, що кількість людей, що страждають від голоду, може подвоїтися у 2020 році. Однак вони зазначали, що кількість таких людей у світі сягне 800 мільйонів.

Також, відповідно до досліджень, через нову економічну кризу кількість людей, що живуть за межею бідності, може зрости на 500 мільйонів осіб.

Поділитись: