ENRU

В Раді знову не змогли визначити процедуру обрання аудитора НАБУ

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції знову не зміг прийняти рішення по процедурі співбесіди з кандидатом парламенту в члени комісії незалежного аудиту діяльності Національного антикорупційного бюро України.

На позачергове засідання не прийшло достатньої кількості депутатів, передає «Інтерфакс-Україна».

Голова комітету Єгор Соболєв (фракція «Самопоміч») запропонував народним депутатам зібрати підписи за проведення 10 липня позачергового засідання комітету, на якому розглянути це питання. Він не виключив, що на це засідання можна було б запросити кандидатів — учасників конкурсу.

Нагадаємо, на участь в конкурсі надійшло 9 заявок, серед них — адвоката з США Марти Борщ, прокурора з Іспанії Карлоса Кастресана, Найджела Брауна (за рекомендацією фракції БПП), професора київського національного університету ім.Т.Шевченка Олександри Яновської, адвоката, представника академії адвокатури Сергія Гончаренко.

Водночас, повідомлялося, що БПП хоче призначити кандидата без проведення спібесіди. Це є грубим порушенням процедури, заявили в Реанімаційному пакеті реформ. Обрати аудитора від Ради за процедурою також закликали депутати Європарламенту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram