В Україні створили новий підрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку – тактично-оперативна група. Наразі їх 400 осіб, але планують розширити підрозділ до двох тисяч.

В Україні створили новий підрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку – тактично-оперативна група. Наразі у підрозділі 400 осіб, але планують розширити підрозділ до двох тисяч.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Громадському повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Це підрозділи тактично-оперативного реагування. Вони входять до складу патрульної поліції. У нас виникла необхідність таких підрозділів – з абсолютно іншою психологією, абсолютно іншим підходом. Я думаю, що в подальшому цей підрозділ ми будемо розширювати для того, аби ті проблеми, які у нас були раніше – ми їх унеможливили <…> Зараз в Україні їх близько чотирьохсот. Вони вже є, зокрема, в Одесі, у Харкові, у Дніпрі», — сказав Яровий. 

За його словами, безпосередньо у Києві працює 120 поліцейських тактиків.

«Досить багато відбувається публічних заходів, є багато питань, які потребують публічної безпеки, і цей підрозділ зарекомендував себе позитивно та ефективно, — зазначив Яровий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Виникла необхідність у підрозділах з іншою психологією», — інтерв'ю із заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Яровим.

Раніше Яровий повідомив, що патрульних будуть навчати шість місяців у Академії патрульної поліції. Наказ про створення Поліцейської академії глава Нацполіції Князєв підписав у липні.  Її очолив ветеран АТО Вадим Лісничук.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: