УКРАЇНА

В Україні запрацювала цілодобова телефонна лінія для повідомлень про корупцію

28 листопада, 2017 18:13
УКРАЇНА/В Україні запрацювала цілодобова телефонна лінія для повідомлень про корупцію
Зберегти
Вигляд
НАЗК запустило цілодобову телефонну лінію для повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Національне агентство з питань запобігання корупції запустило цілодобову телефонну лінію для повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

З номером +38(044)200-06-91 прийом дзвінків прийматимуть за наступним графіком:

— з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю включно повідомлення про корупцію приймаються безпосередньо працівниками НАЗК;

— З 18:00 до 9:00 з понеділка по п’ятницю та в неробочі дні (святкові та вихідні) повідомлення приймаються в автоматичному режимі через автовідповідач.

Для того, щоб залишити повідомлення на автовідповідач, додзвонювачу необхідно буде вказати наступне:

— своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку людина, що повідомляє, бажає отримати відповідь;

— прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення;

— обставини вчинення правопорушення.

НАЗК також зазначає, що  повідомлення має містити інформацію, яка стосується конкретної особи, та фактичні дані, які можуть бути перевірені Агентством в межах повноважень, визначених статтею 11 Закону України «Про запобігання корупції».

Раніше повідомлялося, що НАЗК внесло 15 високопосадовцям приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень закону.

14 листопада глава департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Корчак у фальсифікаціях і тиску під час перевірки е-декларацій.

Соломатіна заявила, що НАЗК повністю контролюється владою, а Олексій Горащенков є так званим «куратором» за діяльністю НАЗК від Адміністрації президента. Він заперечив це. В Адміністрації президент  також заперечили будь-який контроль над НАЗК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я голосно пішла, аби не звинуватили в махінаціях, які відбуваються в НАЗК», — Ганна Соломатіна.

У НАЗК заявили, що позиватимуться на Соломатіну через звинувачення у фальсифікаціях.

Детективи НАБУ почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Пов`язані новини