В Україні вже підготували 61 заклад для обсервації українців, які приїжджають з-за кордону.

Про це повідомили в Офісі президента.

«Усі пункти мають бути перевірені, там повинні бути необхідні умови для ізоляції й обов’язково — для комфортного проживання», — зазначив президент Володимир Зеленський.

Заступник глави Офісу президента та секретар Координаційної ради з протидії поширенню коронавірусу Кирило Тимошенко заявив, що в готелі та санаторії, які використовуватимуть для обсервації, направили захисні окуляри, костюми та маски.

Крім того, людям, які перебувають на обсервації, робитимуть ПЛР-тести на 5-6 день після повернення. Якщо тест буде негативний — людей відправлятимуть на самоізоляцію додому.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що на засіданні уряду ввечері 29 березня вирішили зробити обов’язковою обсервацію для тих, хто повертається в Україну з-за кордону.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 31 березня в Україні зафіксували 549 випадків зараження коронавірусом. Відомо про 13 смертей, пов'язаних з коронавірусом, та 8 пацієнтів, які успішно одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: