Міністерства внутрішніх справ і цифрової трансформації розробляють нормативно-правові акти та додатки, які дозволять за допомогою мобільних телефонів контролювати самоізоляцію людей. Контролювати планують інфікованих коронавірусом та тих, хто контактував з такими.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ті особи, щодо яких встановлено, що вони контактували з тими, хто захворів на коронавірус, або ті, хто вже хворіє на коронавірус, щоб вони мали такі програми в своїх телефонах, і ми могли контролювати, щоб вони не могли виходити зі свого будинку, де вони займаються самоізоляцією», — заявив він.

Геращенко додав, що подібні рішення були реалізовані в Польщі та Південної Кореї.

Міністерство внутрішніх справ запропонує Уряду дозволити Державній прикордонній службі передавати місцевій владі інформацію про людей, які перетнули кордон і зобов’язані перебувати на карантині, щоб місцеві органи могли це контролювати.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: