Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру) Денис Башлик відсторонив від виконання своїх обов'язків всіх керівників регіональних підрозділів Держгеокадастру.

Про це повідомляють у прес-службі уряду.

Зазначається, що таке рішення ухвалили для виконання доручення уряду щодо перевірки роботи Держгеокадастру.

Зокрема, у ході перевірки аналізуватиметься виконання законодавства України з питань розпорядження сільськогосподарськими землями, які перебувають у державній власності. Зазначимо, що нецільове використання цих земель в уряді називають одним з найбільш корумпованих чинників у земельній сфері.

«З метою забезпечення максимальної прозорості та результативності процесу реорганізації Держгеокадастру, просимо усіх громадян долучатися», — зазначають в уряді. Там закликають надсилати інформацію про ймовірну корупцію в органах Держгеокадастру на електронні адреси, розміщені на сайті.

3 грудня в уряді повідомили, що призначили нового голову Держгеокадастру.

19 вересня в уряді анонсували зміну керівництва Держгеокадастру. 22 жовтня стало відомо, що Кабмін звільнив 12 голів обласних управлінь Держгеокадастру.

Відповідно до доручення уряду, Держгеокадастр має наповнити земельний кадастр всією відсутньою там інформацією до 1 серпня 2020 року.

Раніше Державна служба України з питань геодезії та картографування (Держгеокадастр) відкрила всю інформацію про відведення земельних ділянок онлайн.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile