Міністерство інфраструктури обрало переможця тендеру на розробку проєкту реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра. Ним стала компанія «Інститут Укрдорпроект».

Про це повідомляють на сайті відомства.

Всього у третьому тендері на купівлю цієї послуги брало участь 4 компанії, дві з яких не допустили через неповноту документів. Переможець торгів погодився розробити проєкт реконструкції аеропорту за 24,5 мільйона гривень — майже на 2 мільйони гривень менше, ніж очікувалося під час торгів.

«На проєктування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» вже передбачено 1,2 млрд грн. Оновлений аеропорт має стати регіональним повітряним хабом і дати зручне авіаційне сполучення», — повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Попередні два тендери на розробку проєкту реконструкції летовища закінчилися без переможців. Учасники торгів подавали неякісні заявки.

Зазначимо, що у 2018 році депутати попереднього скликання, а також президент Порошенко обіцяли побудувати новий аеропорт неподалік Дніпра. На ці цілі виділили 200 мільйонів гривень. Виділення цих коштів було однією з умов, які Порошенко виставив Раді для того, щоб підписати закон про бюджет на 2019 рік.

Але вже 19 червня 2019 року від ідеї будівництва нового аеропорту відмовилися та ухвалили рішення направити ці кошти на реконструкцію старого аеропорту Дніпра.

10 жовтня 2019 року під час прес-марафону президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що у бюджеті на 2020 рік буде передбачене фінансування ремонту аеропорту Дніпра.

Поділитись: