22 лютого в Україні закінчується тримісячний період, протягом якого можна розмитнити авто на єврономерах, яке перебуває на території країни з порушеннями, сплативши 50% акцизного податку.

Починаючи з 23 лютого розмитнити автомобіль в Україні буде майже вдвічі дорожче, адже вдвічі зросте ставка акцизного податку.

У Державній фіскальній службі України повідомляли, що митниці наразі працюють у посиленому режимі для того, аби встигнути прийняти декларації про розмитнення від всіх охочих. Так, 22 лютого митниці працюватимуть до 24.00. Усі, хто подасть декларації про розмитнення до цього часу, зможуть розмитнити авто зі знижкою і в наступні дні.

Держава дозволить українцям розмитнювати «євробляхи» до 22 травня. Після цього періоду власників таких авто будуть штрафувати за порушення митного режиму України, та також конфіскуватимуть транспортний засіб. Розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень.

Зазначимо, що станом на 19 лютого українці розмитнили 124 тисячі «євроблях», сплативши до бюджету 7,67 мільярда гривень.

Раніше У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисячі автомобілів на єврономерах

Поділитись: