Життя / Соціальний захист

В Україні зросли тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок

«Радіо Свобода»
Життя/Соціальний захист/В Україні зросли тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок
Зберегти
Вигляд
З 1 листопада в Україні зросли тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок. Залежно від місця проживання абонента, тарифи підвищаться на 17-19%.

Підвищення тарифів відбулось у зв’язку з рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Зокрема, зросте розмір абонентської плати лише для населення. Для жителів міст розмір абонплати зросте на 17%, для жителів сіл — приблизно на 18,8%. Загалом, тарифи зростуть на 3-7 гривень.

Зазначається, що це лише перший етап підвищення тарифів на стаціонарний телефонний зв’язок. З початку 2018 року вони підвищяться ще на 2-5 гривень.

Зазначимо, що монополістом на ринку стаціонарного телефонного зв’язку в Україні є компанія «Укртелеком», яка належить Рінату Ахметову.

Нагадаємо, кіпрський суд постановив заморозити активи українського олігарха Ріната Ахметова на 820,5 мільйонів доларів у справі «Укртелекому».

У компанії СКМ олігарха Ріната Ахметова заявляють, що кінцевим бенефіціаром компанії ЕСУ, яка приватизувала «Укртелеком» в 2011-му, був екс-глава Служби безпеки України часів Януковича, бізнесмен Валерій Хорошковський, який діяв в інтересах Дмитра Фірташа.

Водночас, у Кабміні вже готуються повернути «Укртелеком» у державну власність.

Раніше Верховний суд задовольнив вимоги Ощадбанку до «Укртелекому» на суму 850 млн грн.

Пов`язані новини