Соціально-просвітницький сайт Stop SEXтинг, де розповідається, як дітям захиститися від сексуального насильства в Інтернеті
Фото:

Скріншот з сайту Stop SEXтинг

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск соціально-просвітницького сайту, який має розповідати, як дітям захиститися від сексуального насильства в Інтернеті — Stop SEXтинг.

Він написав, що на сайті працює чат-бот, який пропонує інструкцію, що робити й куди звертатись, якщо дитину шантажують в інтернеті та вимагають контент сексуального характеру.

Також на сайті функціонує «Лінія повідомлення» щодо видалення та блокування такого контенту.

На сайті також, як повідомляється, розміщені методичні матеріали для вчителів, які можуть проводити з дітьми уроки з питань безпечної сексуальної поведінки в інтернеті.

Також очільник Мінцифри розповів, що його відомство запускає всеукраїнський проєкт «Школа волонтерів». Що саме він передбачає — не уточнюється.

Нагадаємо, 4 лютого 2020-го у Верховній Раді відкрили виставку з експонатами, на яких зображені реальні листування дітей зі злочинцями, які змушували їх надсилати інтимні фото та вступати з ними в «доросле» онлайн-спілкування.

Поділитись: