У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій пропонують запровадити санкції проти 19 російських компаній, які причетні до незаконного будівництва Керченського мосту в анексованому Криму

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій пропонують запровадити санкції проти 19 російських компаній, які причетні до незаконного будівництва Керченського мосту в анексованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба МінТОТ.

До санкційного списку потрапили такі російські компанії, як «Стройгазмонтаж» (виконавець з проеткування і будівництва), його дочірня компанія «СГМ-Міст» (реєстрація Москва), головний проектувальник проекту «Інститут Гіпробудміст – Санкт-Петербург та субпідрядники «Мостотрест» (Москва), «Портгідробут» (Новоросійськ).

«Запровадження санкцій до усіх причетних юридичних осіб унеможливить  економічні відносини з Україною, дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами Європейського Союзу та Сполученими Штатами Америки», — заявили в Міністерстві.

Санкційний пакет вже підготували та планують внести на розгляд Раді національної безпеки і оборони, яка останньою вирішує питання санкцій.

На початку серпня Британія запровадила санкції проти компаній, що будували Керченський міст.

31 липня ЄС запровадив санкції проти російських компаній, причетних до будівництва Керченського мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму після анексії півострова, з’єднує анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міст у протоці, як колода в оці: про ціну Керченської переправи.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile