У Міністерстві цифрової трансформації анонсували повноцінний запуск системи SmartID, яка дозволить отримати електронний підпис менш ніж за хвилину та використовувати його з будь-якого гаджету.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час презентації проєкту «е-контракт», передає прес-служба Мінфіну.

«Зараз ми активно працюємо над повноцінним запуском технології SmartID, що передбачає отримання кваліфікованого електронного підпису менше, ніж за хвилину. Скористатися підписом можна буде з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету», — повідомив Федоров.

Він зазначив, що спрощення щодо отримання електронних підписів розширить зону дії цифрових послуг для громадян та бізнесу в Україні.

22 жовтня в Україні запустили проєкт «е-контракт», який дозволить перевести в електронну форму всі угоди, окрема у сфері державних закупівель.

Раніше в уряді анонсували запуск електронного студентського квитка та водійських посвідчень. Допомогти з цим проєктом державі має ПриватБанк.

Напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що з 1 жовтня Україна має повністю відмовитися від паперового документообігу. Згодом в уряді уточнили, що відмовляться від обміну паперовими документами між відомствами, а не паперового документообігу загалом.

Поділитись: