У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства назвали 5 областей України найбільшими площами сільськогосподарських земель, які не зареєстровані у Державного ге кадастрі.

Перелік областей надав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

За його даними, найбільше земель, необлікованих у Держгеокадастрі, виявили у Миколаївський області — 409 тисяч гектарів із загальної прощі сільгоспугідь в області у 2,27 мільйона гектарів.

В Одеській області виявили 282 тисячі гектарів необлікованих сільгоспземель, у Луганській — 270 тисяч, Запорізькій — 265 тисяч та Херсонській 263 тисячі гектарів.

Раніше в уряді повідомляли, що мають наповнити кадастр відсутньою у ньому інформацією до 1 серпня 2020 року. Це має усунути зловживання у галузі.

Раніше Державна служба України з питань геодезії та картографування (Держгеокадастр) відкрила всю інформацію про відведення земельних ділянок онлайн.

19 вересня в уряді анонсували зміну керівництва Держгеокадастру. 22 жовтня стало відомо, що Кабмін звільнив 12 голів обласних управлінь Держгеокадастру.

Відкриття даних Держгеокадастру є частиною підготовки до запровадження ринку сільськогосподарських земель, який планують запустити 1 жовтня 2020 року.

Поділитись: