Кабінет міністрів України обговорить питання щодо скасування медичних довідок при наймі на роботу або для відвідин басейнів.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

«Наскільки ці вимоги виправдані? З одного боку, вони призводять до зайвої бюрократії, видаткам та навантаженню лікарень, а самі довідки часто просто продаються. З іншого боку, може, це має позитивний вплив на здоров’я українців? У Західних країнах такого зазвичай немає. Для мене це аргумент на користь скасування таких вимог», — повідомив Дубілет.

Він зазначив, що наразі така пропозиція обговорюється, тому закликав українців взяти участь у таких обговореннях.

Раніше Дубілет запропонував перемістити частину міністерств до головної будівлі уряду, що розташована на вулиці Грушевського у Києві. Приміщення цих міністерств держава могла б продати.

Нагадаємо, що у Кабінеті міністрів України заявили, що ініціюють скасування обов'язкової публікації законів, постанов та інших офіційних рішень у газеті «Урядовий кур'єр» та «Голос України». Зараз закони та інші акти набувають чинності лише після того, як їх опублікують в офіційній пресі уряду та парламенту.

Раніше в уряді анонсували запуск електронного студентського квитка та водійських посвідчень. Допомогти з цим проєктом державі має ПриватБанк.

Напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що з 1 жовтня Україна має повністю відмовитися від паперового документообігу. Згодом в уряді уточнили, що відмовляться від обміну паперовими документами між відомствами, а не паперового документообігу загалом.

Поділитись: