У Кабінеті міністрів України пропонують заборонити подачу документів у паперовій формі на конкурси на державні посали чи для прийому на роботу.

Про це повідомив міністр кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

«Ми хочемо заборонити подачу документів на прийом на роботу чи на конкурси у паперовій формі. Цей захід може здатися занадто суворим. Але, по-перше, нам потрібно прищеплювати цифрову грамотність держслужбовцям. По-друге, декларації до НАЗК в електронному вигляді й так всі подають, ЕЦП у всіх є», — повідомив Дубілет.

Він зазначив, що уряд планує скасувати необхідність подачі копії дипломів, паспортів та автобіографій. Також там планують скасувати необхідність ведення трудової книжки.

В електронну форму планують перевести всі документи, пов'язані з робочим процесом (наприклад заяви про відпустку, відрядження тощо), архіви, а також створити реєстр держслужбовців.

«Я вважаю, що ми зможемо зробити це протягом 6-9 місяців», — додав Дубілет.

Напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що з 1 жовтня Україна має повністю відмовитися від паперового документообігу. Згодом в уряді уточнили, що відмовляться від обміну паперовими документами між відомствами, а не паперового документообігу загалом.

Поділитись: