Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробляє нові державні будівельні норми щодо проектування холів судів. Зокрема, пропонують зробити менше перегородок та стін всередині таких приміщень.

«Сьогодні більшість державних та інших адміністративних установ переходять на формат відкритого простору без стін та перегородок, так званий «open space». І це правильно, адже так вони стають відкритішими і прозорішими у своїй діяльності для людей. Публічний простір судів теж може таким бути», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Зазначається, що відповідні норми стосуватимуться залів очікування та холів суду. Їх пропонують облаштувати заходами безбар’єрного доступу, зокрема пандусами.

Урядово пропозиція змін будівельних норм щодо проектування судів
Фото:

Мінрегіон

Раніше в уряді скасували обмеження по висоті щодо проектування приміщень у торговельних комплексах. Також у Мінрегіоні запропонували дозволити розміщувати паркувальні майданчики на дахах торговельних центрів.

Напередодні там повідомляли, що розробляють норми щодо створення окремих смуг руху для громадського транспорту.

Крім цього, новими будівельними нормами передбачається, що українські міста розроблятимуть схеми руху транспорту на 30-40 років наперед.

Раніше у Мінрегіоні розробили норми щодо створення транспортних вузлів в українських містах.

Поділитись: