Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук знову відмовився однозначно відповідати на запитання про те, чи братиме він участь у виборах президента в 2019 році.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук знову відмовився однозначно відповідати на запитання про те, чи братиме він участь у виборах президента в 2019 році.

Під час щорічного форуму YES (Ялтинська європейська стратегія) журналісти запитали Вакарчука, коли він оголосить про те, що готовий взяти участь у президентських перегонах. Той заявив, що йому подобається «можливість тримати в очікуванні».

«Річ, яка мені подобається у моєму рок-минулому, — можливість тримати в очікуванні. Я думаю, що важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу, а не відповідати на це запитання, будучи наляканим дуже популярним і поважним інтерв’юером», — сказав Вакарчук.

Водночас він заявив, що «готовий змінювати країну» і збирається «змінити правила» в Україні.

«Зараз ми почали спілкуватися з населенням. Це перший крок, який треба зробити в цій країні. Ви маєте спілкуватися з людьми не з трибуни, ви маєте йти, слухати їх і щось від них отримувати. Я не вірю в те, що політики це роблять. Цю країну може змінити не людина, а правила. І я збираюся робити все можливе, щоб змінити ці правила. І ми це зробимо», — сказав лідер «ОЕ».

На питання про те, чого суспільству від нього очікувати, він сказав: «Якщо ви хочете почути конкретні речі, то доведеться трохи почекати».

«Треба вибудувати такі правила гри, аби будь-хто міг брати участь у виборах», — Святослав Вакарчук відповів на питання про президентську кампанію та наявність його прізвища у соціологічних опитуваннях pic.twitter.com/xntBWazJ9N
— Hromadske.UA (@HromadskeUA) September 15, 2018

Попри те, що Вакарчук не оголосив про намір йти в президенти, він фігурує в рейтингах соціологічних опитувань щодо майбутніх виборів. Зігдно з ними, якби вибори були вже в у вересні 2018 року, за Вакарчука готові були віддати голоси 7,6% — такий показник є четвертим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Жодного слова про вибори: концерт «Океану Ельзи» на Олімпійському

У грудні 2017 року Святослав Вакарчук заперечив наміри балотуватися в президенти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Слава Україні: над чим Вакарчук думає в Стенфорді

Поділитись: