Участь в опитуванні взяли 10005 респондентів. Його проводили з 30 серпня до 9 вересня.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко продовжує лідирувати в рейтингах опитування громадян щодо майбутніх виборів президента України. Водночас чинний президент Петро Порошенко покращив позиції в рейтингу та став другим.

Про це свідчать результати опитування, проведеного дослідницькими центрами КМІС, Центру Разумкова та СОЦИС.

Участь в опитуванні взяли 10005 респондентів. Його проводили з 30 серпня до 9 вересня.

Згідно з результатами, якби вибори президента відбулися найближчого тижня, більшість з тих, хто планує йти на вибори, віддали б голоси за Тимошенко (12,9%). За Петра Порошенка — 8,4%. Наголосимо, що для Тимошенко такий результат є гіршим, адже раніше за неї готові були голосувати 16%. Тоді як показники Порошенка майже не змінилися.

Уперше третім в рейтингу з 7,9% став шоумен та телеведучий Володимир Зеленський, який раніше був на 4-7 позиціях. За ним з 7,6% — лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Зазначимо, що жоден з них не веде політичну діяльність та не оголошував про участь у виборах президента.

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко — п’ятий. За нього віддали б голоси 7,5% громадян. «Опоблоківець» Юрій Бойко має 7,1%, а лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко — 5,2%.

У червні 2018 року лідером президентського рейтингу залишалася Юлія Тимошенко. Чинний президент Петро Порошенко обіймав сьому позицію.

Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Напередодні міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що не має наміру брати участь у виборах президента-2019.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за будь-яких результатів виборів президента України в 2019 році має намір піти в політику.

20 червня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про участь у виборах президента в 2019 році. Вона сказала, що у разі своєї перемоги на виборах проведе референдум для прийняття нової Конституції, «щоб демонополізувати владу і зробити її сильнішою та збалансованою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Вони працюють»: чим допомагають Тимошенко політконсультанти Трампа та Орбана

У березні 2018 депутатка Надія Савченко випустила ролик із заявою про можливу участь у виборах президента.

Згідно з опитуванням громадян у квітні 2018 року президентський рейтинг очолила Юлія Тимошенко. Тоді лідером антирейтингу став чинний президент Петро Порошенко. 

Наприкінці червня опитування визначило, що ніхто з ймовірних кандидатів у президенти України не має підтримки значної частини виборців. 

4 липня Депутат Дерев’янко заявив про намір балотуватися в президенти.

Поділитись: