Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що на Західній Україні люди отримують СМС-повідомлення із закликом не голосувати за його політсилу на дострокових виборах до Верховної Ради. З цього ж номера людей кликали на зустріч із Петром Порошенком.

Про це Вакарчук заявив в інтерв’ю Громадському.

«Буквально вчора (14 липня — ред.) почали приходити СМС людям на Західній Україні з тим, що, мовляв, партія «Голос» все одно не долає прохідний бар’єр, то нема чого розпиляти голоси, тому голосуйте за справжні проєвропейські сили. Це насправді кримінальна історія», — розповів він.

За словами Вакарчука, «Голос» вже подав відповідні заяви до правоохоронних органів.

«Потім є цілі плакати або газети з неправдивими цитатами — навіть не з вирваними з контексту — це ще можна зрозуміти, хоча це теж не по-європейські — але цитати, які є неправдою, це вже дно», — сказав музикант.

В ефірі каналу ICTV Вакарчук розповів, що такі СМС приходять з одного анонімного номера багатьом його знайомим.

«Але от біда, з того самого номера прийшло запрошення на зустріч із Петром Порошенком у Львівській області та на концерт, організований партією Петра Порошенка», — наголосив він.

Зазначимо, що корреспондентка Громадського бачила скріншоти з СМС-повідомлень, в яких йшлося про зниження рейтингу «Голосу», а також про розклад туру Петра Порошенка. Їх показали представники партії «Голос».

Увечері 15 липня партія Вакарчука оприлюднила заяву, в якій ідеться про подібні СМС із дискредитацією «Голосу».

«Відповідну заяву про вчинення кримінального правопорушення з проханням розпочати розслідування партія «Голос» направила міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та голові Нацполіції Сергію Князєву», — йдеться в заяві.

У партії «Голос» вважають, що такі дії мають ознаки правопорушення, передбаченого статтею 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу.

Повне інтерв’ю Святослава Вакарчука Громадському дивіться 16 липня.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, «Голос» посідає третє місце у рейтингу партій на дострокових парламентських виборах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile