Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета – «змінили політичну культуру».

«Я думаю, що сьогодні дуже важливо, щоб сьогодні ми змінили політичну культуру. Стара політична культура і старі правила гри повинні піти. Нові політичні правила і нова політична культура мають прийти. Я впевнений, що нашою командою ми це зробимо. Тому що це люди, які мають інші моральні принципи. Я бачив людей, які сидять під куполом. Повірте, люди, які стоять на сцені – це зовсім інші люди. Ми впевнені в тому, що нам вдасться. Але вдасться тільки тоді, коли всі люди всі українці щиро будуть хотіти змін і підтримувати не нас конкретно, як політичну силу, а ці зміни, які ми щиро, від серця пропонуємо. І за які будемо стояти до кінця. Так, як кіборги стояли, захищаючи нас на сході»,  – зазначив він. 

Зазначимо, що Вакарчук чітко не пояснив, чи буде в опозиції до президента Володимира Зеленського.

Раніше Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: