Проїзд у поїзді сполученням Мукачево-Кошице (Словаччина) обійдеться у близько 7,5 євро.

Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці у відповідь на запит «Європейської правди».

Зазначимо, що пряме залізничне сполучення між українським Мукачевом та словацьким Кошице буде проходити колією європейського стандарту, яку проклали від Мукачевого до кордону зі Словаччиною. Наразі цією колією вже курсує поїзд до Будапешта.

Перший рейс поїзда до Кошице відбудеться 9 червня 2019 року. Очікується, що до словацького міста можна буде дістатися за 4 години.

Раніше повідомлялось, що до Мукачева прибув перший тестовий поїзд словацької залізничної компанії. Регулярне сполучення Кошице-Мукачеве планували запустити у червні 2019 року.

Зазначимо, що раніше свій інтерес до здійснення залізничних рейсів до Мукачева висловили у приватній залізничній компанії RegioJet.

Однією з ключових перешкод, чому наразі не можна здійснювати прямі залізничні перевезення у напряму до України з ЄС є те, що в ЄС та в Україні колії мають різну ширину. Єдина колія європейського зразка, що сполучає українське місто та ЄС прокладена з Мукачева. Зокрема, минулого року нею пустили поїзд сполученням Мукачево-Будапешт.

Поділитись: