Війна

Ватажок «ЛНР» Плотницький утік у Росію — МВС України

22 листопада, 2017 00:52
Війна/Ватажок «ЛНР» Плотницький утік у Росію — МВС України
Зберегти
Вигляд
Ватажок самоназваної «Луганської народної республіки» Ігор Плотницький утік у Росію.

Ватажок самоназваної «Луганської народної республіки» Ігор Плотницький утік у Росію.

Про це заявив речник МВС України Артем Шевченко з посиланням на свої джерела.

«За даними моїх джерел, ватажок луганських терористів Ігор «Плотва» Плотницький утік у Росію. Павуки у банці продовжують жерти одне одного», — написав він у Facebook.

За даними джерел РБК, наближених до радника президента РФ Владислава Суркова, Кремль у конфлікті Плотницького з главою «МВС ЛНР» Ігорем Корнетом підтримує останнього. Джерело зазначило, що поки Плотницькому «не загрожує відставка — йому дали останній шанс».

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

До цього ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета у тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки «ЛНР» і виселив його звідти. 

Зазначимо, що на наступний день, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиціта заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

Під Дебальцевим спостерігачі ОБСЄ бачили колону військової техніки. Інший патруль помітив, що така колона рухалася у напрямку Луганська. У зв'язку з загостренням ситуації Порошенко позачергово скликав Воєнний кабінет РНБО.

Пов`язані новини