Державне бюро розслідувань перевірить, чи не намагалися медики, які упродовж 6 години після надходження до них пораненого 5-річного Кирила Тлявова не зробили рентген-дослідження, сприяти приховуванню злочину та чи кваліфіковано вони надали допомогу.

Про це заявив директор ДБР Роман Труба на засіданні парламентського комітету за фактом убивства 5-річної дитини у Переяславі-Хмельницькому.

Він зазначив, що дії медиків щодо надання належної медичної допомоги перевірять у межах уже відкритого провадження за статтею 396 КК України «умисне приховування злочину».

«Думаю, після проведення експертизи нами буде поставлене таке питання експертам, і ми отримаємо відповідь, чи кваліфіковано була надана допомога, і чи це не вплинуло на його (хлопчика – ред.) подальший стан», — додав Труба.

Раніше він заявив, що ДБР розслідуватиме, чи намагалися поліцейські покривати колег версією про падіння 5-річного хлопчика.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова  поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

3 червня під будівлею МВС у Києві влаштували акцію із вимогою справедливого розслідування вбивства 5-річного хлопчика, а 4 червня — з вимогою відставки Арсена Авакова.

У МВС повідомили про відсторонення від виконання службових обов'язків керівництва підрозділу поліції в Переяслав-Хмельницькому. Крім того, у зв’язку з інцидентом Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку.

Поділитись: