Нового керівника поліції Київщини представлять цього тижня, до 28 червня. Попередній керівник був звільнений через вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, у цій справі підозрюваними є двоє вже колишніх поліцейських.

Про перебіг розслідування справи повідомив глава національної поліції Сергій Князєв.

Він наголосив, що затримані двоє, але це не всі підозрювані у справі: «Кількість осіб, які підозрює слідство, це не дві особи. Дві особи були заарештовані».

«З дня на день в.о. поліції Київщини прибуде до мене на доповідь із закінченням службового розслідування, ми визначимось із превентивними заходами щодо роботи поліції в Переяславі і взагалі в поліції Київщини і анонсуємо нового керівника поліції Київщини, якого я на цьому тижні маю узгодити призначення з міністром. І підпишу наказ», – розповів Князєв. 

Раніше генерала поліції, екс-главу поліції Київщини Дмитра Ценова, який подав рапорт про звільнення з посади у зв'язку з убивством хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, призначили на нову посаду в ООС. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

3 червня 5-річний Кирило Тлявов помер у київській лікарні після того, як ймовірно поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями «хуліганство» і« завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського. Слідство тепер веде Державне бюро розслідувань.

Після вбивства хлопчика по Україні провели перевірку: відсторонили 10 начальників відділів поліції.

Поділитись: