УКРАЇНА

Убивство Ноздровської: у поліції створили посилену слідчо-оперативну групу

4 січня, 2018 23:21
УКРАЇНА/Убивство Ноздровської: у поліції створили посилену слідчо-оперативну групу
Зберегти
Вигляд
У поліції створили посилену слідчо-оперативну групу для якнайшвидшого та ефективного розслідування справи вбивства юристки Ірини Ноздровської.

У поліції створили посилену слідчо-оперативну групу для якнайшвидшого та ефективного розслідування справи вбивства юристки Ірини Ноздровської.

Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

До склади утвореної групи входять працівники апарату Національної поліції, Головного слідчого управління, Департамент карного розшуку Національної поліції України та інших департаментів, що задіяні для розкриття вбивства Ноздровської.

«У такому режимі вся поліція Головного управління поліції Київщини та апарату Нацполіції працюватимуть до тих пір поки не буде встановлена особа, яка вчинила цей злочин», – заявив Аброськін.

Раніше у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль  керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Нагадаємо, 2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Пов`язані новини