УКРАЇНА

Справа Шеремета: журналістка Громадського оприлюднила доказ звернення до прес-служби АП

14 травня, 2017 19:12
УКРАЇНА/Справа Шеремета: журналістка Громадського оприлюднила доказ звернення до прес-служби АП
Зберегти
Вигляд
Журналістка програми Слідство.Інфо Анна Бабінець спростувала слова президента Петра Порошенка про те, що ніхто із журналістів не звертався до нього щодо сприяння у розслідуванні справи вбивства Павла Шеремета.

Журналістка програми «Слідство.Інфо» Анна Бабінець спростувала слова президента Петра Порошенка про те, що ніхто із журналістів не звертався до нього щодо сприяння у розслідуванні справи вбивства Павла Шеремета. 

Про це Бабінець повідомила у Facebook.

«Президент Порошенко от на прес-конференції розповідає, що до нього ніхто не звертався зі знайденими доказами у справі про вбивство Шеремета. Це неправда і у нас є докази», — зазначила вона.

За її словами, у процесі роботи над фільмом було вирішено змонтувати відео з головними знахідками і показати його президенту та керівникам силових відомств.

Вона продемонструвала скріншот листування із головою прес-служби президента Андріє Жигуліним, з якого випливає, що президент ігнорував звернення журналістів.

«Чому сьогодні пан Порошенко радо запрошує всіх нас поговорити, але ігнорував більше двох місяців? Всьому свій час, Петре Олексійовичу», — підкреслила вона.

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції президент Петро Порошенко запросив журналістів Громадського, «Української правди» і програми «Схеми» обговорити хід розслідування справи про вбивство Павла Шеремета.

Також він зазначив, що ніхто з представників ЗМІ не звертався до нього щодо сприяння у розслідуванні справи Шеремета.

Нагадаємо, 10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Порошенко запевнив, що Устименко буде допитаний у понеділок, 15 травня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини