Парламент Великої Британії проголосував за відтермінування виходу країни зі складу Європейського Союзу після 29 березня.

Рішення про відтермінування Brexit підтримали 412 депутатів, проти проголосували — 202.

Депутати визнали, що для виходу з глухого кута, який склався через Brexit, необхідно більше часу, зазначає CNN.

Тепер Велика Британія має звернутися до ЄС з проханням відтермінувати свій вихід до 30 червня. Утім перед цим депутати мають погодити проект угоди по Brexit до 20 березня (ідеться про угоду, яку парламент уже відхилив двічі).

На цьому ж засіданні парламент Великої Британії проголосував проти проведення повторного референдуму про вихід зі складу Європейського Союзу.

Нагадаємо, 12 березня депутати парламенту Великої Британії не підтримали оновлену угоду щодо Brexit, яку прем'єрка Тереза Мей уклала з лідерами Євросоюзу. Вона стосувалась вирішення питання кордону між Північною Ірландією та республікою Ірландія.

12 березня голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем'єрка Британії Тереза Мей погодили оновлену угоду по Brexit. Утім Юнкер застеріг — депутати мають останній шанс її погодити.

Як повідомлялось, 15 січня депутати парламенту Британії відхилили угоду про вихід країни з Євросоюзу, на якій наполягала Тереза Мей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британський парламент провалив угоду про Brexit: 5 варіантів розвитку ситуації

Головним каменем спотикання тоді стало питання про те, як виглядатиме єдиний сухопутний кордон Великої Британії з ЄС, між Північною Ірландією та республікою Ірландія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дві Ірландії: як питання кордону загрожує зірвати Brexit

Поділитись: