УКРАЇНА

«Верховний суд» анексованого Криму незначно пом'якшив вирок політв'язню Балуху

14 березня, 2018 17:54
УКРАЇНА/«Верховний суд» анексованого Криму незначно пом'якшив вирок політв'язню Балуху
Зберегти
Вигляд
lead
Незаконний «Верховний суд» в анексованому Криму розгялув апеляцію на попередній вирок Роздольненського «суду» та зменшив українському політв'язню Володимиру Балуху термін ув'язнення до 3 років та 5 місяців.

Незаконний «Верховний суд» в анексованому Криму розгялув апеляцію на попередній вирок Роздольненського «суду» та зменшив українському політв'язню Володимиру Балуху термін ув'язнення до 3 років та 5 місяців.

Суддя Тимур Слезко змінив вирок Роздольненського суду, виключивши з нього частину, пов’язану із закупівлею боєприпасів, повідомляє кореспондент Громадського. 

Рішення так званого суду сторона захисту теж буде оскаржувати — вже готують касацію, повідомила адвокатка Балуха Ольга Дінзе. 

«Ми, відповідно, не згодні із таким рішенням. І як тільки ми отримаємо на руки вирок, що вступив у законну силу, цю апеляційну постанову ми оскаржуватимемо у касаційну інстанцію. Більше того, у нас у Балуха вже підійшов термін умовно-дострокового звільнення. Тож ми, в принципі, можемо вже подавати на умовно-дострокове, що ми і зробимо після отримання рішень, засвідчених належним чином», — зазначила вона.

Коли і до якої саме колонії поселення етапують Володимира Балуха, поки невідомо. Як повідомляє кореспондент Громадського, Володимир заявив, що працівники СІЗО не давали йому їсти сьогодні протягом цілого дня. Сам активіст зізнався — не виключає, що оголосить голодування на знак протесту проти нелюдських умов утримання.

16 січня в анексованому Криму засудили Володимира Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом. У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Правозахисники просять надати кримському політв'язню Балуху звання Героя України

Пов`язані новини