УКРАЇНА

«Вести» заявили про підготовку арешту приміщень редакції Військовою прокуратурою

20 липня, 2017 15:32
УКРАЇНА/«Вести» заявили про підготовку арешту приміщень редакції Військовою прокуратурою
Зберегти
Вигляд
Редакція медіахолдингу «Вести» повідомила про підготовку арешту приміщень, де працює газета, радіо та сайт з боку Військової прокуратури.

Редакція медіахолдингу «Вести» повідомила про підготовку арешту приміщень, де працює газета, радіо та сайт з боку Військової прокуратури.

Про це йдеться у відкритому листі «Вестей» до президента, прем'єра, голови Ради, міністра внутрішніх справ, Національної спілки журналістів, уповноваженого Ради з прав людини і військового прокурора.

За даними «Вестей», найближчим часом планується «нова атака на ресурси холдингу. За поданням Військової прокуратури готується рішення про арешт та накладення заборони на користування приміщеннями, де знаходяться редакції Радіо Вести, газети «Вести», сайтів vesti-ukr.com і ubr.ua», — ідеться у заяві.

Через це, зазначають у холдингу, робота всіх ресурсів буде зупинена, а команда журналістів, редакторів, «позбавлена робочих місць та фактично виставлена на вулицю».

Редакція просить керівництво країни втрутитися в ситуацію і зупинити «безпрецедентний тиск на медіаресурси».

Раніше журналісти «Радио Вести» повідомили про погрози з боку силовиків під час обшуків. 

Нагадаємо, 14 липня в редакцію «Вести» прийшли з обшуками прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу» прибув також і головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Матіос повідомив, що крім «Вестей», обшуки тривають у ще 180 приміщеннях, у рамках справи Януковича-Клименка. 

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі 788 млн доларів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини