Медіахолдинг «Вести» заявив про затримання Службою безпеки трьох чоловіків, які брали участь у погромі редакції.

Медіахолдинг «Вести» заявив про затримання Службою безпеки трьох чоловіків, які брали участь у погромі редакції.

Про це йдеться на сайті «Вестей».

Чоловіків затримали на першому поверсі бізнес-центру «Гулівер», в якому розташована, зокрема, і редакція. Один з них спробував втекти, але був затриманий.

Зазначається, що понад десять людей в масках та бронежилетах окупували сходи, які ведуть до офісу «Вестей». Також вони застосували проти юристів холдингу вогнегасник.

Співробітники інших офісів у бізнес-центрі «Гулівер» евакуюються. Як додає «Українська правда», евакуація відбувається через задимлення, адже на 32-му поверсі, де розташовані «Вести» хтось розпилив газ. У Держслужбу з надзвичайних ситуацій про це повідомили з редакції.

Рятувальники зв'язалися з адміністратором ТРЦ, який сказав, що їх допомога не потрібна. Після ДСНС зв'язалися із заявницею про розпилення газу, і вона підтвердила, що допомога рятувальників не потрібна, але попросила при цьому викликати швидку допомогу.

Нагадаємо, що до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», вранці 8 лютого прийшли з обшукамиспівробітники поліції та військової прокуратури. Силовики винесли із приміщення речі, а юристів і журналістів медіахолдингу у приміщення не пустили. 

Водночас на сайті Нацагентства з питань виявлення, розшуку й управління активами повідомили, що «всупереч опору невстановлених осіб» на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу «GULLIVER» всі приміщення були фактично передані в управління відомства. 

Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер» став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор». 

ДИВІТЬСЯ: Блокування «Вестей»: Повернення активів чи перешкоджання діяльності ЗМІ.

Поділитись: