Політика / Вибори

Вибори 2019: з початку року поліція зареєструвала 47 повідомлень про порушення

Ярослав Тракало
Політика/Вибори/Вибори 2019: з початку року поліція зареєструвала 47 повідомлень про порушення
Зберегти
Вигляд
З початку 2019 року поліція зареєструвала вже 47 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Про це повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Він зазначив, що більшість порушень стосуються відсутності на агітаційній продукції інформації про місце друку, тираж, тощо.

Коли поліція встановить замовників реклами та відповідальних за її випуск, правоохоронці складуть адміністративні матеріали та передадуть їх до суду.

Такі факти кваліфікуватимуть за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, у Коцюбинській селищній раді, що на Київщині, помітили агітаційну газету зі слоганом «Чому я за Петра Порошенка» та позначкою «Команда Порошенка» — на ній не було даних про видавця і тираж.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши шоумена Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Пов`язані новини